Gdzie kupić?

Aby zaoszczędzić trochę czasu osobom zainteresowanym dołączeniem do naszego projektu, chcielibyśmy przedstawić możliwości zakupu stacji pogodowej i Raspberry Pi. Więcej informacji o tych urządzeniach można znaleźć odpowiednio w zakładkach: „Obsługiwane stacje” i „Raspberry Pi”.
Najprostszym sposobem będzie dokonanie zakupu w sieci. Sporo ofert znajdziecie w serwisie Allegro. Również kilka sklepów internetowych prowadzi sprzedaż obsługiwanych przez nasz system stacji pogodowych. Rozważając zakup stacji pogodowej warto przede wszystkim zwracać uwagę na cenę. Niejednokrotnie cena tej samej stacji waha się w granicach od 340zl do 800zl. Jeżeli chodzi o Raspberry (wersja 512 MB) to cena samego urządzenia przeważnie jest taka sama, a ewentualne różnice wynikają głównie od ilości i rodzaju akcesoriów, które dołączymy do zakupu. Ze swojej strony polecamy zakup Raspberry w zestawie z obudową, ładowarką, kartą Wi-Fi i kartą SD (najlepiej o pojemności 4GB).

Poniżej przedstawiamy listę sklepów wspierających projekt ActiveWeather.

Tu kupisz Raspberry PI.Zespół ActiveWeather

OSTRZEŻENIA

PROGNOZA
OSTRZEŻENIA
Prognozy i ostrzeżenia dzieki http://lowcyburz.pl/

GALERIA - niecodzienne zjawiska pogodowe i nie tylko

Zapraszamy wszystkich do przesyłąnia ciekawych zdjęć zjawisk pogodowych, oraz innch interesujących tematów związanych z szeroko pojętą pogodą. Zdjęcia proszę wysyłać na adres: E-mail: office@activeweather.org

Pierwsza stacja dodana do serwisu.

Kontakt

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Wszelka pomoc w tworzeniu tego serwisu będzie mile widziana.

E-mail: office@activeweather.org